ESSEN & TRINKEN

ESSEN & TRINKEN DIENSLEISTUNGEN

18.12.2015 38 GÄSTEKOMMENTARE

Cocos Restaurant

Frühstück, Mittag- und Abendessen, sowie die zusätzliche Mitternachtssuppe werden mit einer reichen Auswahl  aus der  internationalen und türkischen Küche im Innen- oder Außenbereich als offenes Buffet serviert. Auch ein spezielles Diät- Buffet steht zu den Hauptmahlzeiten zur Verfügung.

Cocos Lobby Bar

Cocos Lobby Bar bietet Ihnen die Möglichkeit zwischen 21: 00-23: 00 eine großartige Zeit mit Live-Musik  und aufmerksamem Service zu genießen. Während Sie Ihren Drink in der stilvoll gestalteten Bar mit Meerblick oder auf der großen Terrasse genießen, werden sie Stress und Müdigkeit völlig vergessen.

Cocos Snack Bar

Wenn sie der Hunger überkommt, während Sie ihren Aufenthalt am Strand oder am Pool genießen,  wird ihnen  Cocos Snackbar  verschiedene Angebote von talentierten Fast-Food-Köche servieren. Außerhalb der Fast-Food-Mahlzeiten serviert Cocos Snackbar auch unbegrenzt alkoholische und nicht-alkoholische Getränke.

Cocina A la carte Restaurant

Das Cocina à la carte Restaurant schafft eine Alternative für unsere Gäste, die ihr Abendessen gerne im Schoß der Ägäis und mit dem Service aufmerksamer und engagierter Mitarbeiter genießen möchten. Hier wird eine köstliche Auswahl aus der türkischen und italienischen Küche und Meeresfrüchte serviert.

GÄSTEKOMMENTARE

 1. Sevtap

  24 Jul 2018

  Sevtap 
  Dört yıldızlı bir otel olupta içeri girdiğimiz andan itibaren beş yıldız konforu yaşadığımız otel.Oda temizliğinden,sahil düzenine,yemeklerden,ilgi ve çözümcülüğe her konuda tam puan verebildiğim tek otel.Rezervasyon bölümünden,bar bölümüne,oda temizliğinden,aşçılara ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Kendi bölümü olmadığı halde her konuda çözüme ulaştıran Müdüre Hatice Hanıma ayrıca müteşekkirim.
 2. himmet KURT

  10 Jul 2018

  himmet KURT 
  5-10 temmuz arası tatil yapma imkanımız oldu o personellerin ilgisi alakası gerçekten bizi çok şaşırttı alışmamışık böyle ilgiyi alakayı o müdürler müdüreler hepsi birer güler yüz abidesi yemekler harika hiç bir masraftan kısmamışlar yani neresini övsem bilemedim hepiniz müdüründen garsonuna aşçısından işçisine yürekten tebrik ediyorum gitmek isteyenlere tavsiye tam bir aile ortamı hepinizi kocaman kocaman tebrik ederim saygılar.............
 3. Ercan kaçar

  05 Jul 2018

  Ercan kaçar 
  25-30 haziran olarak planladımız tatilimizi otele olan memnuniyetimiz nedeniyle 2 gün daha uzattık. Tam bir aile oteli. Çocuklar çok mutlu oldular. Kids Clubtan çıkmak istemediler. Çok eğlenceli ve kaliteli zaman geçirdiler. Seçil ve Ayşe ye çok teşekkürler. Lezzetli ve kaliteli yemekler yapan ve sunan ekibede değinmeden geçemeyiz tabiki. Ancak en çok teşekkürü Aram başta olmak üzere tüm garson ve serviste bizlere güler yüz samimiyetleriyle yardımcı olan arkadaşlara. Yöneticilere tebrikler.
 4. Neslihan kayıkçı

  02 Jul 2018

  Neslihan kayıkçı 
  Otelinizde 2. Günümüz ve ben böyle güzel ilgilenen güler yüzlü bir personel daha önce gittiğim otellerde karşılaşmadım yemekhanede çalışan resepsiyonda ve bar bölümlerinde çalışan herkes çok güleryüzlü ve çalışkan otel müdürü zeynep hamında çok ilgili herkese çok teşekkür ederiz seney kısmetse yine burdayız ??
 5. sema develioğlu

  09 Jun 2018

  sema develioğlu 
  30 mayıs 4 hazıran 2018 arası 5 gece gııtık 4 arkadas ve çok harika bir tatil yaptık...kalitesi fiatın ustundeydi personel çok ilgili özellikle garson AGİT ...DEVAMLI NE İÇERSİNİZ diyerek çok iyihizmet verdi çok tesekkürler agit....keşke her otelde senin gibiler olsa...tabiiki tum personel çok ilgiliydi...yemeklerde harikaydı çeşit çoktu ..ilk defa hiç acıkmadan zorla yemek yedik valla

Geben Sie Ihren Kommentar hier ab...

Name*
Mail Adresse*
Kommentar*
Kommentar Senden